O firmie

Spis treści
  SIDER TRADE SP. Z O.O.
  UL. HOŻA 86 LOK 410
  00-682 WARSZAWA
  NIP: 7831819982

  Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17
  (nie pracujemy w weekendy i święta)

  INFOLINIA DLA KLIENTÓW: tel (18) 549 20 32  

  Firma Sider Trade sp. z o. o. istnieje na rynku polskim od 2020 roku. W związku ze współpracą z firmą Green Light Sp. z o.o., długoletnim producent oświetlenia LED marki EKOLIGHT, EKORAY, LUNOMI, zajmuje się dystrybucją produktów importowanych przez wyżej wskazaną firmę. 

  Wprowadzone zmiany mają przede wszystkim na celu ulepszanie i wprowadzanie innowacji w wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie.  

  Dla nas liczą się ludzie - dlatego dużą wagę przywiązujemy do opinii naszych Klientów. Dzięki temu z każdym rokiem możemy pochwalić się coraz większą liczbą lojalnych klientów. Oferowany asortyment doceniany jest nie tylko w Polsce, ale również na Litwie, Słowacji, Czechach, a także na Węgrzech.  

  Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, oferowane produkty są nie tylko efektywne, ale przede wszystkim energooszczędne. Ma to istotne znaczenie dla środowiska naturalnego i dla budżetu użytkowników.  

  Wykwalifikowany personel w połączeniu z nowoczesnym systemem logistycznym i informatycznym gwarantuje Klientowi rzetelną i szybką obsługę.

   

   
   
  pixel